Sabar
Bayi Girişi

Hakkımızda

Biz Kimiz ?


 

Bizi tanımanız için kısaca !...

 

Sabar Mühendislik; prefabrik bina sistemleri montajı amacına hizmet eden bir şirket olarak 1989 yılında kurulmuş, kuruluşunu takiben kartonlu alçı plakanın (alçıpan) Türkiye'de üretiminin başlaması ile yönünü iç dekorasyon konusunda uzmanlaşmaya çevirmiştir.

 

Alçı plaka uygulamalarına başlanmasından sonra pazarda çok iyi bir yer edinerek; taşyünü, metal tavan ve duvarlarda kullanılan profil, aksesuar ve diğer malzemeler ve her türlü dekoratif uygulama için toz alçı, boya, aydınlatma elemanları gibi ürünlerin pazara sunulması amacıyla ulusal ve uluslararası firmalardan bayilikler edinmiş ve bayiliğini aldığı malzemelerin uzman bir kadro kullanılarak konut ve endüstriyel yapılara uygulanması hizmetleri ile İstanbul'da pazarın önde gelen güvenilirliği tartışılmaz inşaat firmaları arasına girmiştir.

 

 

Bizim için Güven Esastır !...

 

Sabar'ın güvenilirliği; ciddi ve titiz çalışmayı her zaman ön planda tutması ve müşteri memnuniyetinin kayıtsız şartsız önceliğinden kaynaklanmaktadır. 
Yaygın bir bayi ağına sahip Sabar, malzeme satışı ve uygulama hizmetini bir arada vermekte olup, böylece geniş bir ürün yelpazesini beğenilerinize sunmayı amaçlamaktadır.